watch
Home Felietony Ogłoszenia 13-11-2016

Ogłoszenia 13-11-2016

Email Drukuj PDF

XXXIII Niedziela Zwykła
/13.11.2016 r./


  • Przyszła niedziela wiążąca się z Uroczystością Chrystusa, Króla Wszechświata  zakończy zwykły okres liturgiczny. Na mszach świętych złożymy Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana. Królestwo Boże nie jest z tego świata. Jezus nie włada siła militarną, króluje z krzyża. Jego orężem jest bezbronna miłość i prawda. Chodzi o to by przywrócić Chrystusowi należne Mu miejsce w życiu rodzinnym, narodowym i swoim osobistym. Stąd we wszystkich parafiach klasztorach ten zostanie odmówiony.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12.00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci klas IV i V przygotowujących się do Odnowienia Chrztu Świętego.
  • Opłatki wigilijne zostaną poświęcone w dziś na Mszy Świętej o godz. 9.00. W tym roku chcemy ofiary składane przy okazji opłatka przeznaczyć na dofinansowanie oświetlenia prezbiterium, które będziemy montować od 22 listopada. Ponadto zgodnie z tradycją część ofiar przeznaczymy na rzecz pana organisty jako podziękowanie za jego bardzo ładną posługę na rzecz naszej parafii. Dlatego zapraszam osoby, które tworzyły Komitet Budowy oraz tych, którzy mogliby pomóc w roznoszeniu opłatka na swoich ulicach i w blokach razem z panem Włodzimierzem Jarosem. Tak jak dawniej ofiary będą zapisywane w zeszytach.
  • Ruch Rodzin Nazaretańskich organizuje autokarową pielgrzymkę do Częstochowy w sobotę 26 listopada. Na pielgrzymkę zapraszamy także osoby z poza Rodzin Nazaretańskich. Prosimy o kontakt w zakrystii lub w kancelarii.
  • W sobotę zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na godz. 19.00 na spotkanie formacyjne.

Poprawiony ( niedziela, 13 listopada 2016 15:43 )  


Odwiedziny na stronie:

Dzisiaj38
Tydzień179
Miesiąc916
Wszystkie85092

VCNT - Visitorcounter

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości