watch
Home Aktualnosci kategoria Ogłoszenia 04-06-2017

Niedziela Zesłania Ducha Świętego
 /04.06.2017 r./


  • Obecna Niedziela Zesłania Ducha Świętego kończy Okres Wielkanocny, święty czas pięćdziesięciu dni. Od jutra zaczyna się Okres Zwykły, który będzie trwał do I Niedzieli Adwentu. 
  • Jutro Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. 
  • W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. 
  • Święto Bożego Ciała przypada w tym roku 15 czerwca.  Procesja z Najświętszym sakramentem podobnie jak rok temu przejdzie ulicami: Torfa – Załęskiego, Powstańców Wielkopolskich, Dudzińskiego i Kopernika. 
  • Wyrazy podziękowania składam organizatorom Marszu dla Życia i Rodziny w ubiegłą niedzielę, który wyruszył z naszego kościoła. Jest to bardzo udana i wartościowa inicjatywa.  Niech ta troska o nasze rodziny przyniesie Boże błogosławieństwo wspólnotom rodzinnym naszego miasta. 
  • Dziś na Mszy Świętej o godz. 10.30 dzieci z klas IV a godz. 12.00 dzieci z klas V odnowią swoje przyrzeczenia z chrztu świętego. Swój biały tydzień dzieci będą miały do  piątku przychodząc na godz. 17.30 na Nabożeństwa Czerwcowe. 
  • Wczoraj w katedrze płockiej pochodzący z naszej parafii dk Grzegorz Makowski  otrzymał z rak Biskupa Płockiego Piotra Libery święcenia kapłańskie. Dziś o godz. 13.30 ks. Grzegorz odprawi pierwszą w swoim życiu Mszę Świętą w swojej parafii –  prymicję. Dziękujemy Bogu za ten dar powołania kapłańskiego  z naszej wspólnoty, gdyż jest to wyraz także Bożego błogosławieństwa dla nas wszystkich. Rodzicom, Państwu Urszuli i Dariuszowi Makowskim życzymy doświadczenia Bożego błogosławieństwa i darów Ducha Świętego.
 


Witamy!

Witamy na stronie Parafii Świętej Rodziny w Mławie
Oto aktualny rozkład nabożeństw:

Msze niedzielne:
700; 900, 1030; 1200; 1800
1500 - pierwsza niedziela miesiąca dla przedszkola

Msze w dni powszednie:
700; 1800

Pierwsze piątki miesiąca:
spowiedź od godz. 1600

Kancelaria czynna:
wtorek,czwartek od 1600-1700
sobota od 900 - 1030

Odwiedziny na stronie:

Dzisiaj6
Tydzień134
Miesiąc664
Wszystkie86040

VCNT - Visitorcounter

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości