watch
Home Aktualnosci kategoria Ogłoszenia 23-07-2017

XVI  Niedziela Zwykła
/23.07.2017 r. /


  • We wtorek swoje wspomnienie będą obchodzić św. Jakub Apostoł i św. Krzysztof. Jest to dzień automobilistów, motocyklistów i kierowców pojazdów mechanicznych. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 poświęcenie samochodów i motocykli. Zapraszamy serdecznie, aby swoje podróże  zawierzyć Bogu, by były bezpieczne dla nas i dla innych. Jednocześnie tego dnia składamy ofiary na rzecz polskich misjonarzy na zakup pojazdów potrzebnych do posługi na rozległych terenach misyjnych.
  • W czwartek z parafii w Weitra w Austrii zostały przywiezione organy do naszego kościoła. Wdzięczność wyrażamy wobec panów, którzy  rano pomogli przy przeniesieniu ich na chór. Serdeczne podziękowanie kierujemy wobec Przedsiębiorstwa państwa Ewy i Zbigniewa Choroś za nieodpłatne  przetransportowanie organów z Austrii do Mławy, oraz Zarządu Przedsiębiorstwa Cedrob za przekazanie wsparcia finansowego. Montaż organów rozpocznie się w sierpniu i wraz z adaptacją akustyczną potrwa około trzech miesięcy. Instrument jest w bardzo dobrym stanie i według muzyków o ładnym brzmieniu. Ufamy, że będzie wartościowym elementem wyposażenia naszego kościoła, stąd zwracam się z prośbą o dalszą pomoc finansową na ten cel.
  • Wczoraj w naszej parafii rozpoczęły się rekolekcje dla animatorów Ruchu Rodzin Nazaretańskich. Rekolekcje potrwają do soboty i w związku z tym będzie możliwa Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 9.00 do mszy świętej wieczornej.

 


Witamy!

Witamy na stronie Parafii Świętej Rodziny w Mławie
Oto aktualny rozkład nabożeństw:

Msze niedzielne:
700; 900, 1030; 1200; 1800
1500 - pierwsza niedziela miesiąca dla przedszkola

Msze w dni powszednie:
700; 1800

Pierwsze piątki miesiąca:
spowiedź od godz. 1600

Kancelaria czynna:
wtorek,czwartek od 1600-1700
sobota od 900 - 1030

Odwiedziny na stronie:

Dzisiaj6
Tydzień134
Miesiąc664
Wszystkie86040

VCNT - Visitorcounter

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości