watch
Home Aktualnosci kategoria Ogłoszenia 27-08-2017

XXI  Niedziela Zwykła
/27.08.2017 r. / 

  • Od przyszłej niedzieli Msza Święta wieczorna w niedziele i święta będzie odprawiana tak, jak  przed wakacjami o godz. 18.00. Dziś jeszcze według porządku letniego o godz. 19.00. 
  • W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź dla dorosłych przed Mszą Św. poranną o godz. 7.00 i od godz. 17.30. Dla dzieci od godz. 16.30 w połączeniu z odmówieniem różańca. 
  • W sobotę Adoracja Najświętszego Sakramentu i Różaniec Kół Żywego Różańca o godz. 7.30 oraz wymiana tajemnic różańcowych. Wcześniej o godz. 7.00 Msza Święta w intencji Wspólnot Żywego Różańca. 
  • Zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę z Mławy do Żuromina. Pielgrzymka wyruszy z naszej parafii. Wyjście 9 września / sobota / o godz. 5.45 z kościoła. W Żurominie uczestniczymy w Nieszporach i Mszy Świętej w kościele przed cudowną figurą Matki Bożej o godz. 18.00. Pielgrzymka kończy się po Mszy Świętej o godz. 20.00. Powrót do Mławy autokarami. Zapisy na pielgrzymkę do czwartku 6 września w kancelarii lub po Mszach Świętych. 
  • I Komunia św. dla dzieci z klas III w 2018 roku odbędzie się w naszej parafii      20 maja na Mszy Świętej o godz. 12.00.  Natomiast Odnowienie Sakramentu Chrztu Świętego dzieci z klas IV  27 maja o godz. 12.00. 
  • Zapisy dzieci do I Komunii św. i Odnowienia Sakramentu Chrztu Świętego do 17 września. 
  • Koła Żywego Różańca zapraszamy na pielgrzymkę do Gietrzwałdu w sobotę   16 września.  Zapisy w zakrystii i w kancelarii. 
  • Witamy księży którzy rozpoczynają posługę w naszej parafii: ks. mgr Marka Czarzastego i ks. mgr Pawła Marka Grąbczewskiego. Ks. Marek święcenia kapłańskie otrzymał w 1999 r. Pochodzi z Przasnysza i będzie uczył w Szkle Podstawowej w Morawach oraz odpowiadał za duszpasterstwo młodzieży. Ks. Paweł święcenia kapłańskie otrzymał w 2003 roku i pochodzi z Płocka. Ks. Paweł będzie uczył w Szkole Podstawowej Nr 6 odpowiadając jednocześnie za duszpasterstwo dzieci. Ks. Piotr Gadomski przez czas studiów na Uniwersytecie Kard. Stefana Wyszyńskiego w przerwach akademickich będzie mieszkał na terenie plebanii i kontynuował posługę duszpasterską w naszej parafii. Istnieje taki ładny zwyczaj, że księża odchodzący z parafii na studia taką wieź zachowują. Księżom Markowi, Pawłowi i Piotrowi życzymy udanej obecności pośród naszej wspólnoty, oraz doświadczania Bożej miłości  w posłudze duszpasterskiej.
 


Witamy!

Witamy na stronie Parafii Świętej Rodziny w Mławie
Oto aktualny rozkład nabożeństw:

Msze niedzielne:
700; 900, 1030; 1200; 1800
1500 - pierwsza niedziela miesiąca dla przedszkola

Msze w dni powszednie:
700; 1800

Pierwsze piątki miesiąca:
spowiedź od godz. 1600

Kancelaria czynna:
wtorek,czwartek od 1600-1700
sobota od 900 - 1030

Odwiedziny na stronie:

Dzisiaj6
Tydzień134
Miesiąc664
Wszystkie86040

VCNT - Visitorcounter

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości