watch
Home Aktualnosci kategoria Ogłoszenia 8-11-2015

XXXII Niedziela Zwykła
/08.11.2015 r./  

  • Modlitwa w intencji naszych bliskich zmarłych „wypominki” będzie odmawiana od przyszłej niedzieli.
  • Opłatki wigilijne zostaną poświęcone w przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 9.00. W tym roku chcemy ofiary składane przy okazji opłatka przeznaczyć na poduszki na ławki w kolorze bordowym. Są wykonane z dobrego materiału i na gumie antypoślizgowej, stąd nie naruszą drewna. Na lato będzie można zdejmować i łatwo poddawać chemicznemu czyszczeniu. Dlatego są stosunkowo drogie. Ponadto zgodnie z tradycją część ofiar przeznaczymy na rzecz pana organisty jako podziękowanie za jego bardzo ładna posługę na rzecz naszej parafii. Dlatego zapraszam osoby, które tworzyły Komitet Budowy i tych, którzy mogliby na swoich ulicach i w blokach razem z panem Włodzimierzem Jarosem pomóc w roznoszeniu opłatka. Tak jak dawniej ofiary będą zapisywane w zeszytach.
  • Trwają jeszcze prace przy ociepleniu plebanii. W oknach naw bocznych mamy witraże. Po prawej stronie przedstawiający objawienia w Fatimie jest ufundowany przez Koła Żywego Różańca, które od paru lat składały środki. Za ten dar bardzo dziękujemy, Bóg zapłać. Witraż po prawej przedstawia świętych małżonków Zelię i Ludwika Martin kanonizowanych dwa tygodnie temu. Mogą być wzorem dla każdego małżeństwa. Stąd może byłoby właściwie, gdyby ten witraż chciało ufundować jakieś grono kilku rodzin z naszej parafii. Ponadto w przyszłym tygodniu rozpoczną się dość kosztowne prace przy dokończeniu nagłośnienia przez firmę Bose. Stąd zwracam się z prośbą, aby ofiary na tacę w przyszłym tygodniu potraktować jako szczególne wsparcie tych dzieł.
  • Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na Rekolekcje, które poprowadzi dla nich wspólnota "Woda Żywa". Rozpoczną się one w najbliższy piątek o godzinie 17.00. Potrwają całą sobotę i zakończą się w niedzielę Mszą Świętą o godzinie 10.30. Udział w Rekolekcjach jest obowiązkowy.
  • Młodzież, która chciałaby wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie zachęcamy do zapisywania się na nie. W zakrystii i kancelarii można pobrać potrzebne formularze. Im szybciej zapiszemy się na Światowe Dni Młodzieży, tym ich koszt będzie mniejszy.

 


Witamy!

Witamy na stronie Parafii Świętej Rodziny w Mławie
Oto aktualny rozkład nabożeństw:

Msze niedzielne:
700; 900, 1030; 1200; 1800
1500 - pierwsza niedziela miesiąca dla przedszkola

Msze w dni powszednie:
700; 1800

Pierwsze piątki miesiąca:
spowiedź od godz. 1600

Kancelaria czynna:
wtorek,czwartek od 1600-1700
sobota od 900 - 1030

Odwiedziny na stronie:

Dzisiaj6
Tydzień134
Miesiąc664
Wszystkie86040

VCNT - Visitorcounter

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości