watch
Home Wspólnoty Laboratorium wiary

Laboratorium Wiary

Bańska 2012

Email Drukuj PDF

      W dniach 1-11 lipca młodzież także z naszej parafii uczestniczyła w rekolekcjach Ruchu Rodzin Nazaretańskich w Bańskiej Wyżnej. Rekolekcje odbywały się pod hasłem Jezus-wybór mojego życia. Przez czas rekolekcji młodzież uczestniczyła w codziennych Mszach świętych, słuchała katechez, dzieliła się w grupkach. Nie zabrakło jednak czasu na dobrą zabawę i chodzenie po górach. Uczyliśmy się jak rozpoznawać duchowość wydarzeń naszego życia oraz przyjmować, za świętą Teresą, że wszystko jest łaską.

      Zobacz zdjęcia z rekolekcji

Więcej…
 

Rekolekcje na kajakach

Email Drukuj PDF

W dniach 23-26 czerwca młodzież z naszej parafii wraz z grupą z Płocka uczestniczyła w rekolekcjach podczas spływu kajakowego rzeką Wkrą. Tematem rekolekcji było zanurzenie się w Bogu, a patronem św. Jan Chrzciciel. Był to piękny okres zmagania się ze sobą, własną słabości i przeciwnościami jakie stawiała nam pogoda. Dziękujemy tym wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i organizacje spływu, szczególnie państwu Staniszewskim. Niech ten czas przyniesie błogosławione owoce pełniejszego zanurzenia się w Bogu dla nas wszystkich. 

Zobacz zdjęcia ze rekolekcji na kajakach

Poprawiony ( środa, 27 czerwca 2012 11:03 ) Więcej…
 

Dzień skupienia młodzieży

Email Drukuj PDF

     7-8 czerwca w Boże Ciało odbył się z naszej parafii młodzieżowy dzień skupienia. Wzięła w nim udział młodzież z Laboratorium Wiary z Mławy i Płocka. Tematem była Eucharystia. Rozpoczęliśmy od wspólnego grilla. Potem był czas na katechezę i adorację Jezusa Eucharystycznego. Następnego dnia Msza święta i grupki dzielenia. Niech Eucharystia będzie dla młodych i dla nas wszystkich źródłem i szczytem życia chrześcijańskiego.

      Zobacz zdjęcia z dnia skupienia 

Poprawiony ( poniedziałek, 11 czerwca 2012 08:13 ) Więcej…
 

Reklama LW

Email Drukuj PDF

Przy naszej parafii spotyka się młodzieżowa wspólnota Laboratorium Wiary. Niech Jezus prowadzi naszą wspólnotę. Obejrzyj krótki film o naszej wspólnocie.

 

Wiara jest przyjaźnią – weekend modlitewny młodzieży

Email Drukuj PDF

     W dniach 20-22.4.2012 odbył się weekend modlitewny w którym uczestniczyła także młodzież z naszej parafii. Tematem tego spotkania była przyjaźń z Jezusem. Podczas weekendu był czas na Eucharystię, konferencje, grupki dzielenia czy świadectwa. Czas wolny poświęcaliśmy na wspólną zabawę i rozmowy. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w te spotkanie.

     Zobacz zdjęcia z weekendu

Poprawiony ( poniedziałek, 23 kwietnia 2012 08:20 ) Więcej…
 
Strona 1 z 2


Odwiedziny na stronie:

Dzisiaj38
Tydzień179
Miesiąc916
Wszystkie85092

VCNT - Visitorcounter

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości