Ogłoszenia parafialne 11-03-2018

IV  Niedziela Wielkiego Postu
/11..03.2018 r./ 

  • Dziś rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne. Konferencje poprowadzi ks. dr Andrzej Leleń profesor muzyki w Płockim Seminarium Duchownym. Księdzu Andrzejowi życzymy łaski Ducha Świętego i owocnej modlitwy pośród naszej wspólnoty.
  • Rekolekcje będą trwały do środy włącznie. Msze Święte dla dorosłych z konferencjami o godz. 9.00, 16.30 i 18.00. Przed tymi Mszami Świętymi półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu. Dla dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 6 w dwóch grupach. Dzieci z klas 0 – III o godz. 10.30, dzieci z klas IV – VII o godz. 12.00.Tradycyjnie zwracamy się z prośbą do rodziców o troskę względem dzieci, aby ich udział w rekolekcjach był pełny i w połączeniu z przyjęciem sakramentów spowiedzi i komunii św. Dla młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania, młodzieży pracującej i tych, którzy nie mogą przyjść wcześniej, nabożeństwa w poniedziałek i wtorek o godz. 19.15
  • Wyjazdy do chorych we wtorek i środę od godz. 14.00. Adresy chorych prosimy zgłaszać w zakrystii. Msza Święta w intencji chorych w środę o godz. 9.00.
  • W przyszłą niedzielę rodzice z przedszkola „Dzieciątka Jezus” będą sprzedawać palmy wielkanocne. Dochód z tej sprzedaży będzie przeznaczony na rzecz Komitetu Rodziców na dofinansowanie wyposażenia przedszkola.