Ogłoszenia parafialne 18-03-2018

V  Niedziela Wielkiego Postu
/18.03.2018 r./

  1. Dnia 23 marca  /piątek/ odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Serdecznie zapraszamy najpierw do kościoła parafialnego w parafii Matki Bożej Królowej Polski, gdzie o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. koncelebrowana w intencji mieszkańców Mławy przez Księży Proboszczów naszego miasta. <>Po Mszy św. przeżyjemy Drogę Krzyżową. Jej zakończenie nastąpi na najstarszym miejscu wiary chrześcijańskiej w Mławie, przy kościele św. Wawrzyńca na cmentarzu parafialnym. Za przygotowanie i przeprowadzenie Drogi Krzyżowej w tym roku odpowiedzialna jest Parafia św. Stanisława BM.
  1. W przyszłą niedzielę – Niedziela Palmowa rozpocznie Wielki Tydzień i bezpośrednie przygotowanie do przeżycia tajemnicy śmierci i zmartwychwstania naszego Zbawiciela. Poświęcenie palm na wszystkich Mszach Świętych.
  1. Przy wyjściu z kościoła rodzice dzieci z przedszkola „Dzieciątka Jezus” będą rozprowadzać palmy wielkanocne. Dochód z tego dzieła zostanie przeznaczony na rzecz Komitetu Rodziców na dofinansowanie wyposażenia przedszkola.