Ogłoszenie duszpasterskie III Niedziela Adwentu 17.12.2017 r

  1. Msze Święte roratnie w tym tygodniu o godz. 6.30. Dziękujemy dzieciom, które z poświęceniem przychodziły na roraty. Rodzicom składamy serdeczne podziękowanie za przygotowanie śniadań. Była to bardzo udana inicjatywa. Niech wszystkim zaangażowanym Matka Boża za ten znak miłości do Chrystusa wyprasza wiele łask.
  2. Pasterka o północy z niedzieli na poniedziałek. Tradycyjnie pół godziny przed Pasterką koncert kolęd. Okres Narodzenia Pańskiego będzie trwał do Święta Chrztu Pańskiego.
  3. W niedzielę we Wigilię poprzedzającą Uroczystość Bożego Narodzenia Msze Święte tylko do południa o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i 12.00 Ze względu na Pasterkę nie ma Mszy Świętej wieczornej o godz. 18.00 oraz w Boże Narodzenie nie będzie Mszy Świętej porannej o godz. 7.00. Poza tym Msze Święte według porządku niedzielnego.
  4. Jeżeli ktoś nie otrzymał opłatka w imieniu parafii, a ma takie życzenie prosimy o zgłoszenie się do pana organisty na chór.
  5. Kółka Różańcowe zapraszamy na wspólny opłatek dziś na godz. 16.00 do domu parafialnego.
  6. Od ponad roku trwa peregrynacja obrazów matki Bożej Jasnogórskiej. Podobne duchowe rodzinne czuwania są podejmowane w parafiach wszystkich diecezji w Polsce. Wiele z naszych rodzin przeżyło bardzo cenne chwile na wspólnej modlitwie przed tymi obrazami. Peregrynację zakończymy za tydzień w Boże Narodzenie. Dziękuję wszystkim, którzy ten dar duchowej opieki Matki Bożej podjęli.
  7. Jeżeli ktoś miałby możliwość ofiarowania choinki ze swojej działki do dekoracji kościoła na Boże Narodzenie, to prosimy o zgłoszenie w zakrystii.